SABİT DİYAFRAMLI AYAKSIZ GENLEŞME TANKLARI

MODELKAPASİTE (L)BASINÇ(BAR)UZUNLUK (D) mmYÜKSEKLİK (H) mmÖN BASINÇ (BAR
2V-PW-FT2101602502
5V-PW-FT5101603002
8V-PW-FT8102003302
12V-PW-FT12102403522
19V-PW-FT19102703702
24V-PW-FT24103004002
36V-PW-FT36103504152
50V-PW-FT50103505703
60V-PW-FT60103506133
Dış yüzer uzun dayanım çift kat Epoksi
astar üzeri Poliüretan, akrilik son kat boya
CE97/23 sertifikalı
ABD ve AB onaylı bütil membran
DIN 4807, NFS-51, WRAS, BS6920
Renk RAL 6016 yeşil, RAL1013 Bej

 
SABİT DİYAFRAMLI DİK GENLEŞME TANKLARI

MODELKAPASİTE (L)BASINÇ(BAR)UZUNLUK (D) mmYÜKSEKLİK (H) mmÖN BASINÇ (BAR
36VL-PW-FT36103504672
50VL-PW-FT50103506233
60VL-PW-FT60103506783
80VL-PW-FT80104257283
100VL-PW-FT100105007703
150VL-PW-FT150105008983


 SABİT DİYAFRAMLI YATIK GENLEŞME TANKLARI

MODELKAPASİTE (L)BASINÇ(BAR)UZUNLUK (D) mmYÜKSEKLİK (H) mmÖN BASINÇ (BAR
12H-PW-FT12103522802
19H-PW-FT19103703062
24H-PW-FT24104253342
36H-PW-FT36104153842
50H-PW-FT50105703843
60H-PW-FT60106133843
80H-PW-FT80106704353
100H-PW-FT100107125443